1 / 2
лежај во одлична состојба
6.500 МКД
19.05.2022 14:33

Кисела Вода / Скопје

Се продава француски лежај
Еко кожа црна
Со душек и сандак за складирање
215х175 см
Цена 6️⃣5️⃣0️⃣0️⃣ден
Малку е користен во топ состојба.
Локација Скопје
078305598

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

диди
Потврден огласувач
078208743
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам