1 / 10
Seizdava sprat moderno namesten vo cetarot na gradot
300 €
07.07.2022 19:54

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

sotka gorgioski 15 nad aleksadrija retoran

INFORMACI NA 070208021
KLIMA INVERTER
KABLOVSKA
ITERNET
PARKING PRIVATE 3 KOLI OBEZBEDE SO VIDEO NADZOR
TRI SPALNI GOLEMA DENEVNA PODRUM
TARASA OBJEKTOT SE NAOGA NAD ALEKSADRIJA RESTORANTOTКатегорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

xxxxx
Prilep
Потврден огласувач
070208021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам