1 / 5
Se prodava masa za dnevna soba
3.000 МКД
29.11.2022 16:17

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava masa za dnevna soba, so eden raft. Masata e napravena od debela daska.
Dimenzii:
80cm x 120cm
55cm - visina

Dimenzii na raft:
31cm x 110cm

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Лилјана
Потврден огласувач
072255475
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам