1 / 3
Najdobroto Aplina radio cde - 23r
4.500 МКД
Цената не е фиксна
17.08.2022 14:17

Бутел / Скопје

Ova radio e najdobro za ljubiteli na glasna muzika so ili bez woofer. Ova radio ne krci na najglasno. 50wats per chanel!!!
Radioto raboti Vo perfekna sostojba

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
071364335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам