1 / 2
PUMPA ZA GORIVO BMW 320D E46 (110KW-150KS) 2001-2005G.
3.500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
20.05.2022 00:25

Долнени / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Prodavam pumpa za gorivo za BMW e46 320 dizel (110kw-150ks) 2001-2005g. pumpata e nova i neotpakovana,marka MEAT&DORIA italiansko proizvodstvo so odlicen kvalitet, (naracana po greska).

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
070759199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам