1 / 11
SUBARU IMPREZA 2.0 4X4 AWD BOXER MOTOR
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.11.2022 23:41

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Subaru

Модел:

Impreza

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

109 kw / 148 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Subaru impreza 2.0
2009
4X4 AWD
BOXER motor
6 brzini
Odlicni letni gumi
4 zimski gumi so bandasi
Zelen karton
Greaci na sedista
Elektrika na site stakla
Otstranet DPF filter
Moze zamena so moja ili vasa doplata za karavan, pikap ili dzip.


071 383 230

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

i
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам