1 / 12
FORD FOCUS TITANIUM 1.6TDCI 2013G
7.450 €
30.11.2022 09:12

Кочани / Кочани

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

FORD FOCUS 1.6TDCI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitrov Avto
Vlez vo Kočani do HOTEL NACIONAL
Потврден огласувач
078999707
Испрати Е-маил до огласувачот

CHEVROLET AVEO BENZIN PLIN

4750 €

VW CADDY 1.6 TDI PATNICKO TOVARNO

9650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам