1 / 6
iPhone 7 Rose Gold 32 GB
150 €
Денес 14:39

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 7

Боја:

Roségold

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Malku koristen
Battery Health 91%

Kontakt Tel 1 072321226
Kontakt Tel 2 070266606

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
072321226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам