1 / 9
Peugeot 5008 2.0HDI AUTOMATIK
8.700 €
27.09.2022 16:04

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

5008

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo bez prekorna sostojba uvezena od CH i plateni se site trosoci do registracija i poseduva visoko nivo na oprema po potreba se izvlekuvaat uste 2 sedista 6+1.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075203980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам