1 / 5
Dunlop letni 2 gumi 225/45/17
3.000 МКД
Цената не е фиксна
19.11.2022 13:17

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

45

Дијаметар:

17

2016 godina
Gumite imaat ekstra shara, ne se krivi
Kontakt 004915155226526 Viber

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Lkw
Потврден огласувач
079 323 812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам