1 / 1
GOLF 3TDI EFTINO
По Договор
21.05.2022 22:43

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Golf 3 tdi eftino

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtoPlac Laki
Потврден огласувач
070211138
Испрати Е-маил до огласувачот

Volkswagen Polo Klasik - 1.9 SDI

1000 МКД

Golf 3

30 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам