1 / 6
Polucizmi Ideal Standard
По Договор
05.01.2023 10:35

Кисела Вода / Скопје

Продавам две получизми Идеал Стандард, користени само 1 месец, сочувани и без никакви оштетувања.

Телефон за контакт: 070 244 509 Ненад
070 244 509
070 244 509

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мијалници

Се продава од:

Андреј
Потврден огласувач
070486876
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам