1 / 3
Prodavam printer Samsung ml 1520
2.200 МКД
21.09.2022 20:02

Аеродром / Скопје

Prodavam printer Samsung ml 1520 mnogu malku ispecateno evtin toner ispraven so site kabli

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
077844282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам