1 / 9
NIVI 1000 do 3200 m2 do REKA IZ. STENKOVEC i S.BRAZDA S.C.G.
30 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2022 21:29

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Останато

SE PRODAVAAT : , , , NIVI OD 1000 m2 - 30 evra m2 - KARŚI NOVATA NASELBA *WE and NATURE * , , , , , , , isto NIVA OD 2100 m2 15 evra m2 - do REKA E I E UGARENA DOLU od NOVATA NASELBA - PATOT sto vodi za STENKOVEC ,POSLEM mostot od desna strana do REKATA ima i Brest vo Nea , , , , , , A NIVA OD 3200 m2 12 evra m2 A I E KARŠI PORANEŠNO *GOVEDARSKO* OBJEKTITE
OVIE SE ZA ZEMJODELIE I E UGARENA , IDEALNI ZA SEKAKVA NAMENA , UGARENI SE OVIE NIVI MOŹETE I NA SLIKITE DA VIDITE, VO *ČISTA I EKOLOŠKA SREDINA , , , kontakt telefon 071 499-295

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

******
Потврден огласувач
#######
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам