1 / 4
Samsung Galaxy S8
5.000 МКД
23.05.2023 12:16

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

S8

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Се продава Samsung Galaxy S8!!

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
077700275
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам