1 / 2
IVECO DAILY C35 Ladilnic
По Договор
06.09.2022 09:44

Кисела Вода / Скопје

Se prodava IVECO DAILY C35 LADILNIK (mrznenje)
2008 godina
vo super sostojba

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Djole
Потврден огласувач
072320373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам