1 / 7
CHRISLER NEON 1995 REGISTRIRAN DO 10M
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.09.2022 13:31

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Марка:

Chrysler

Модел:

Neon

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodav CHRYSLER NEON 1996 2.0B so atestiran plin
Kolata e vo ispravna sostojba
Petak
Aluminiumski bandasi
Atestiran Plin
Klima
Radio

MOZE ZAMENA ZA HAVARISANO VOZILO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

LOZANOSKI
Dimce Antuleski, 44
Потврден огласувач
072252574
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам