1 / 12
BEL UKRASEN/DEKORATIVEN KAMEN PO NAJ NISKI CENI!!!!!!!!!!!!!
7 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.11.2022 10:43

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

💎💎Бел,сив,црн,гранитен украсен вртен камен!!!💎💎

*Се продава бел,сив,црн,гранитен декоративен камен

*Цени на големо!!
*ПАКУВАНИ ВО ВРЕЌИЧКИ 20кг.
*Бел 20кг ВРЕЌА-150ден.
*Сив 20кг ВРЕЌА-200ден.
*Црн 20кг ВРЕЌА-200ден.
*Гранитен 20кг ВРЕЌА-250ден.

*Нарачки:075/956-335

🚚Достава низ цела Македонија!!!🚚
📍Прилеп

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
075 956 335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам