1 / 10
GOLF 1.6 77KW 105 KS 2009G
7.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 20:56

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

GOLF VO SUPER SOSTOJBA
UVOZ GERMANIJA
SAMO REGISTRACIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
076657907
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам