1 / 8
Reno clio 1.2 campus na delovi ili celo
350 €
26.09.2022 12:35

Прилеп / Прилеп

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

delovi za reno clio mk1 campus motorce mnogu zdravo, dve gumcina novi povekje info na tell 076508241

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
076508241
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам