1 / 10
Prodavam LAVABO - Mijalnik, CESMA i Ogledalo
400 €
Цената е фиксна
23.09.2022 22:24

Охрид / Охрид

Prodavam Lavabo - Mijalnik, komplet so cesma i ogledalo

Cenata e fiksno 400Evra. !!!

Cenata e fiksna, ic ne se javuvajte ako imate namera da se cenkate.

Dimenzii : sirina 77sm, dlabocina 53sm, visina 93sm.


Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мијалници

Се продава од:

Irena
Потврден огласувач
070332352
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам