1 / 5
BANDASI SO GUMI 16KI 5*112 CELICNI
По Договор
28.09.2022 19:19

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

6.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

16

Moze i posebno bandasi gumi radkapni...

Gumi 225/55/16 Zimski solidni

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

ILCO
Потврден огласувач
075500355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам