1 / 1
Bluetooth Слушалки SONY WH 1000 XM3
150 €
Цената не е фиксна
24.05.2022 14:47

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Се продават Sony XM3 Bluetooth. Користени се минимално, купени 14000ден во Нептун Сити Мол. Буквално како нови. Можна замена само со Airpods 3 или Airpods Pro.

https://www.sony.com/en-tn/electronics/headband-headphones/wh-1000xm3

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Микрофони/Слушалки

Се продава / Можна е замена од:

Meli
Потврден огласувач
076229222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам