1 / 2
Masa so 4 stolici
5.500 МКД
12.10.2022 12:51

Бутел / Скопје

Se prodavaat dobro socuvani masa drvena 105x75 visina 78 mnogu dobro socivana i 4 stolici
tel.za kontakt 072/273-761

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Rebeka
Потврден огласувач
072273761
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам