1 / 12
Bmw s1000rr
16.000 €
11.10.2022 12:08

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Вид:

Спортски

Година:

2015

Модел:

S1000rr

Километри:

5000

Motorot e vo perfektna sostojba so mnogu dodatna oprema:bren tuning chip,akrapovic od grana,puig vizir,sprint vozdusen filter,power comander+auto tun,Miselin super corsa v3 gumi i tn… vo motorot ima nad 5000 eur vlozeno vo oprema i se e so dokument i so smetki.Motorot ima pominato 8,300km kontakt samo preku viber(ne sum vo mk) 075500466

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

tome
Потврден огласувач
075500466
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам