1 / 1
NVMe SSD Toshiba THNSF5256GPUK 256GB
1.350 МКД
19.06.2022 14:01

Ѓорче Петров / Скопје

Испраќам по карго    

DOSTAPNA KOLICINA-- x 19

-Site se vo ispravna sostojba i bez pojavi na loshi sektori
-Garancija 3 Meseci!!!
-Za Povekje info Kontaktirajte ne na VIBER!!!

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

IT-2018
Потврден огласувач
(070360617-Viber)
(070247070-Viber)
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам