1 / 9
Interni i Eksterni hard diskovi 4TB/6TB
3.600 МКД
20.06.2022 17:37

Карпош / Скопје

Prodavam polovni interni i eksterni hard diskovi, koristeni okolu 3meseci, vo odlicna sostojba.

Seagate skyhawk surveillance 4Tb- 3600den
Seagate skyhawk surveillance 6Tb- 5500den
Western Digital Red 4Tb- 3600den

Eksterni:
Intenso 2.5" memory case 4Tb- 4000den
Western Digital My Passport 4Tb-4000den
Toshiba Canvio Basics 4TB Portable- 4000den

3.5" HDD External Case Metal- 400den

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
076607677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам