1 / 2
Поилки
По Договор
30.06.2022 23:17

Прилеп / Прилеп

Се продаваат поилки за птици:кокошки,мисирки,дукатки тие на првата слика цената му е 130 денари,а тие со жолто на втората слика му е 60 денари за повеќе информаци на
078-475-256 Александар
078-475-256 Александар
078-475-256 Александар
078-475-256 Александар
078-475-256 Александар
078-475-256 Александар


Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
075708057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам