1 / 10
Bergamont helix 6.1 mtb
330 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2022 10:20

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava Bergamont helix 6.1. Redovno servisiran i odrzuvan. Preden menuvac alivio, zaden menuvac deore SLX. Hidraulicni tektro kocnici. Pred skoro smeneti novi gumi i pakni. Sostojbata se gleda od slikite.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

aleksandar joveski
Потврден огласувач
071242290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам