1 / 1
Kompresor za klima golf 5
34.555 €
29.11.2022 11:52

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf 5

Tип на делови:

Клима уреди

Se prodava kompresor za klima za golf 5

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Prilep delovi
Потврден огласувач
076730892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам