1 / 4
Продавам кригли за пиво „СКОПСКО“
1.500 МКД
Цената не е фиксна
18.09.2022 21:50

Карпош / Скопје

Продавам 7 кригли за пиво „Скопско“ како на сликата, нови неоштетени, неупотребени, а ги подарувам останатите две чаши за пиво Скопско, како на сликата.
Цена за сите е 1500 ден.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

Снежана
Потврден огласувач
071258354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам