Se izdava kuca
3.000 МКД
24.07.2022 20:53

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

73 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Peco Krsteski Daskalot 11

Se izdava kuca za familija na ul." Peco Krsteski" Br.11-Prilep
Za Informacii na tel.Br.071/489-320
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Ѕвонко
Потврден огласувач
077641023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам