1 / 3
Prodavam gumi 120/70/17 2br ganc novi
35 €
02.08.2022 22:09

Кочани / Кочани

Prodavam 2 gumi ganc novi.. Cena za parce.. Metzeler i Pireli.. Metzeleeot e prodadena. Samo ostana pireli..

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077666166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам