1 / 12
audi А6 2.7 132kw quattro 2006g.
По Договор
23.11.2022 21:25

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

132 kw / 179 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава audi А6 2.7 132kw quattro 2006г.
-навигација
-Формула волан
-климатроник
-борд комјутер
-паркинг сензори
-кожни седишта
-греачи на седишта
-електрични стакла и др.
*S LINE ОПРЕМА

СЕРВИСИРАН РЕГИСТРИРАН ДО 05.2023г.
поминати реални 298 000км. Цена 6700е.

Може замена за помало возило со ваша доплата.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mirko
Потврден огласувач
070316018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам