1 / 3
Hala/magacin
2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2022 18:44

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

130 m²

Hala/magacin

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Dean
Потврден огласувач
078375450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам