1 / 10
W212 18 ki AMG original bandazi
1 €
Цената не е фиксна
27.11.2022 08:00

Охрид / Охрид

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

18

Ширина на бандаж:

9.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

265

Висина на гума:

35

Дијаметар на гума:

18

Mercedes bandasi AMG original W212 18 ki, napred 8,5J 245/40/18, nazad 9,5J 265/35/18 so odlicni gumi. Bandasite se izvadeni od W212 original germanski so site zigovi i se odlicno zacuvani bez grebka odgovaraat i vw, audi, skoda....

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Mercedes
Потврден огласувач
078660655
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам