1 / 2
Се продава апарат за кафе/кафемат Saeco (Philips)
6.000 МКД
04.12.2022 13:48

Кисела Вода / Скопје

Се продава одлично сочувана рачната машина за еспресо Saeco (Philips)
Патентираниот филтер за крем под притисок обезбедува постојано густа крема, без оглед на избраната мешавина на кафе. Во машината
можете да изберете помеѓу мелено кафе и практичните вреќички ESE. Машината поседува и рачка за пареа, со која може да се направи одлична млечна крема.
Апаратот се продава поради селење и нема никаква фалинка. Цена 8000 мкд
моб. 071723341

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

Ema
Потврден огласувач
071723341
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам