1 / 5
Avtobus setra 315gthd
11.111.111 €
19.11.2022 10:13

Долнени / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Setra 315gthd 1999god registirana cela god so 57sedista so klima funkcionalna vo top sostojba 070703113

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

Sevgo
Потврден огласувач
070703113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам