1 / 9
Opel Astra GTC 1.9 Dizel 88kw / 120ks Registrirana do 09.11
3.200 €
29.05.2022 11:49

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

078427121

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxxxxx
Потврден огласувач
078427212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам