1 / 4
Pikatini shini za karabin
По Договор
29.11.2022 09:19

Куманово / Куманово

Se prodavaat pikatini shini I plocki za karabin m70 I m48.Shinite i plockite se kupeni vo Srbija marka Rade Hamerles. Po naracka moze da vi nabavime shini I sekakov vid na montazhi od vrven celicen kvalitet, za site marki na lovni pushki i karabini. Cena po dogovor.
Cena za shinite: 4500 den
Cena za plockite: 2000 den

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Slobodan
Потврден огласувач
078364294
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам