1 / 4
Prodavam resiver saraund Onkyo od vrvna klasa.
6.500 МКД
Цената не е фиксна
27.07.2022 20:58

Скопје Центар / Скопје

Prodavam saraund resiver Onkyo vrvna klasa kupen na vremeto od Audio centar moze zamena za Yamaha resiver od taa klasa.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

zoki
Потврден огласувач
070860870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам