1 / 4
Se prodava zemjiste/plac pomegju g. Orizari i Brazda
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.03.2023 13:00

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1256 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава земјиште/плац од 1256m² во областа помеѓу горно Оризари и Бразда, Скопје, парцелата е 3444 означена на сликите. Струја, телефон, вода, се што е потребно.
Истата се наоѓа веднаш на главниот пат на автобуската станица за 71 и 81.
Број за контакт 072-227-080

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
071333953
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам