1 / 8
KTM sxf450
1.900 €
Цената е фиксна
03.11.2022 15:08

Прилеп / Прилеп

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2010

Модел:

Sxf 450

Километри:

5000

KTM sxf450 2010g
novi gumi Dunlop
novo maslo filter
076900258

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Jeton
Потврден огласувач
76900258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам