1 / 6
Америчка акита
1 €
30.06.2022 10:27

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Се продава Америчка акита - машко, на возраст од 2 месеци.
Кучето многу интелегентно, дружељубиво и расположено за игра.
Мајката и таткото на кучето се од врвно потекло.
Кучето е вакцинирано, прочистено и оди со сите потребни документи.

За поконкретни информации слободно јавете се на:
072213425 или 072213426 - Дејан

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
072213425
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам