1 / 5
Продавам 2 апарати за печење пиперки-ЧУШКОПЕЧНИК
900 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 11:26

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Продавам два апарати за печење пиперки-ЧУШКОПЕЧНИК
за печење на една пиперка-900 денари во исправна состојба. За печење на три пиперки 1200 денари.
Контакт 071337759

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071337759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам