1 / 4
8 Alatki za za mienje Avtomobil
699 МКД
26.09.2022 10:35

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🚘 Комплет 8 парчиња за миење на вашиот автомобил. Алатките за чистење на автомобилот се направени од мек и издржлив материјал кој нема влакненца, не гребе и сл. Безбедно за чистење на деликатни површини.

⤵️ Сетот вклучува:
☑ Сунѓер.
☑ Микрофибер крпа 2х.
☑ Голема ракавица за перење од микрофибер.
☑ Четка за бандажи со рачка.
☑ Таблета за чистење со висок сјај - Парче цврст детергент може да се раствори во 4 литри вода.
☑ 10г прашок за висок сјај на вашиот автомобил.
☑ Издржлива торба за складирање со патент.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Privezok so kapacinja za ventili - BMW, Audi, Fiat, Mazda...

199 МКД

Elektricni upaljaci - zapalki so USB - kabel

499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам