1 / 10
RENAULT MASTER T35 DCI 120
По Договор
17.08.2022 11:03

Гази Баба / Скопје

RENAULT MASTER 2.5 DCI
GODINA : 12.2008
88 kW - 120 Ps
ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
ELEKTROVIZORI
TOVAREN PROSTOR : 3.70m
UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA
KAROSERISKI I MOTORNO
MOZE DA SE VIDI I PROBA
SO SITE PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
MOZE ZAMENA SO VASA DOPLATA
TEL ZA KONTAKT :
072 599 436
070 424 069

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Besart
Потврден огласувач
070424069
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам