1 / 12
Apartman do ezerskiot kej,centar
40 €
18.01.2023 10:05

Охрид / Охрид

⛱️🌅Apartmanot se naoga na samo nekolku cekori do ezerskiot kej vo centarot na gradot, blisku do se,so pogled na ezero i planina i e odlicno mesto za relaksacija i odmor.Bidete nasi gosti i rezervirajte na 38975439092
✴️Wifi✴️TV✴️Klima✴️Kujna✴️

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
075439092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам