1 / 6
Apartman vo Ohrid
11.111 МКД
Денес 13:20

Охрид / Охрид

Se izdava apartman na samo 800m od centarot na Ohrid. Apartmanot raspolaga so:
- Kompletna kujna
- Dnevna
- Spalna soba
- WC
- Dvorce
- Wi-Fi i TV
- Parking
Kontakt br. 071 231 457

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
071231457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам