1 / 3
Вила нова
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.06.2022 17:40

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2003

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Мало Мраморани

Se prodava kykja nova na 9 km.od prilep namestena so site uslovi za ziveenje,ekstra povolno.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Ornamental
Потврден огласувач
075336682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам